PORTFÖY

 

Konut siteleri yönetimi ve bakımı

Sitelerimizin ortak alanlarının bakımı, bu alanda ihtisaslaşmış olan yavru şirketimiz “Elite Service” tarafından gerçekleştirilmektedir. Başlıca amaçları yıl boyunca yaşamak için gerekli tüm koşulları sağlamaktır. Sözkonusu şirketin hizmetleri arasında alanın temizlik ve yeşillendirme bakımları, havuzun bakımı ve temizliği, ortak koridor ve asansör temizliği, elektrik, su ve binanın diğer ortak giderlerini ödemek, yıl boyunca site güvenliğini sağlamak yer almaktadır.

Şirket ayrıca sitede emlak sahibi olanlara verilebilecek tüm ilave hizmetleri sunmaktadır.


 

Donanım

En büyük Bulgar üreticileri ve ithalatçılarıyla oluşturduğumuz partnerlik sayesinde, sizlere uygun fiyatlarda çeşitli tasarım çözümleri sunabilme olanağına sahibiz. Konutunuza özgünlük ve hoş atmosfer kazandıracak ve iç görünümünü şekillendirecek geniş yelpazede iç tasarım çözümleri sunuyoruz. Dairenin iç dizaynı, çeşitli öğelerin bir araya getirildiği bir kümeden ziyade kişisel alanınızı şekillendiren zevk ve alışkanlıklarınızın bir bütününü yansıtacaktır.


 

Kiralık otomobiller ve transferler

“BulSun Group” Şirketi yavru “Elite Service”  şirketine ait modern otomobil parkı sayesinde Bulgaristan’da kiralık otomobil alanında tüm hizmetleri sunduğu gibi,  tüm havaalanlarına ve havaalanlarından transferler de gerçekleştirmektedir.

Faaliyetleri aşağıdaki hizmetleri içermektedir:

  • Garantili sigorta dahil sınırsız kilometre geçilebilen kiralık otomobiller;
  • Burgaz, Varna ve diğer havaalanlarından ve havaalanlarına transfer;
  • Özel şoförlü ulaşım hizmetleri;
  • Müşterilere 24 saat hizmet;
  • Ücretsiz otomobil rezervasyonu.

 

Emlak sigortası

Sigortalama yöntemiyle mağdurun olası kayıpları garantili olarak tazmin edilerek mülkten hırsızlık veya mülkün kaybedilme riski azaltılır.

Şirketimiz sizlere durumunuza göre sigorta prim bedelleri olanakları konusunda ayrıntılı bilgi ve azami ölçüde güvenilir olmakla birlikte fiyat açısından en iyi seçeneği önerecektir.


 

Mülklerinizin temizliği ve bakımı

“Elit Service” şirketi evinizin temizliği için geniş yelpazede hizmetler sunar. Şirket, seçtiğiniz hizmet paketine göre yokluğunuzda dairenizin temizliği ile ilgilenecektir.

Gerektiğinde uzmanlarımız mutfak cihazlarınızın durumunu kontrol edecek ve gerekli tamirleri yapacaklardır.


 

Dairelerin kiraya verilmesi

Dairenizi kiraya vererek satın alınması için yaptığınız yatırımın geri dönüşünü sağlamakla birlikte düzenli ve iyi bir kazanç da elde edebileceksiniz. Dairenizin kiraya verilmesi konusunda şirketimize yetki verebilirsiniz ve bizler yaz sezonunda veya tüm yıl boyunca iyi bir doluluk oranı olmasını sağlayacağız.


 

İnşaat-onarım faaliyetleri ve hizmetleri

Sitelerimizin inşa edilmesi lisanslı profesyonel yavru şirketimiz olan “B S Stroy” tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu alanda yıllara dayalı edinilmiş tecrübe sayesinde adıgeçen şirket, modern donanım ve malzeme kullanmak suretiyle Avrupa kalitesi gereksinimleri ve katı kurallarına uygun olarak gerçekleştirdiği inşaat faaliyetlerinin kalitesini garantilemektedir.